Μετάφραση- translation this blog

Παρασκευή, 25 Αυγούστου 2017

ΒΑΣΕΙΣ 2017: Δείτε τα αποτελέσματα για τους μαθητές των Γρεβενών

Τέλος στην αγωνία για τους χιλιάδες υποψηφίους αφού αναρτήθηκαν οι βάσεις 2017 και τα αποτελέσματα των πανελληνίων





Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
15053488 ΓΚΙΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ-ΚΟΣΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΙΑΔΝΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
16051605 ΖΕΡΒΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
16051584 ΚΟΝΤΟΓΩΓΟΥ ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
15053538 ΜΗΤΣΙΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
16051617 ΝΤΙΓΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΡΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
             
             
Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
17114221 ΑΣΚΗΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
17114214 ΖΑΡΜΠΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)  ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
16112603 ΚΟΜΜΑΤΑ ΕΥΔΟΞΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΕΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17114227 ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΕΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
17114223 ΚΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)  ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
17114217 ΜΠΛΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ- ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ
17114235 ΝΤΑΒΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΙΤΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17114236 ΠΟΥΛΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΝΑ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ)  ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
17114224 ΡΕΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΝΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΜΥΑ) - ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΣΜΥΑ
17114225 ΤΡΙΑΜΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17114231 ΤΣΙΓΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
             
             
Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
17114242 ΒΑΓΓΕΛΗ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΝΙΚΟ ΜΙΡΑΝΤΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17114292 ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17114246 ΒΑΣΙ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΚΡΙΓΚΟΡ ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΤΡΙΚΑΛΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17114266 ΒΛΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17123500 ΓΕΡΟΜΙΧΟΥ ΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
17114293 ΖΕΜΠΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
17114243 ΖΥΓΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
17114321 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΑΝΕΣΤΗΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17114281 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΜΑΛΑΜΑΤΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17114244 ΚΑΡΑΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)  ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
17114315 ΚΟΥΤΣΟΤΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17114294 ΛΑΔΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΑΤΙΑΝΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
17114268 ΛΙΑΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17114284 ΜΗΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
17114239 ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17114247 ΝΙΑΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΑΠΘ
16112613 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17114248 ΝΙΚΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΖΩΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17114273 ΝΙΚΟΥ ΡΑΦΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΘΟΥΛΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ  ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17114308 ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΛΓΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17114274 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17114249 ΣΑΛΙΧ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΚΕΝΤΙΑΝ ΜΑΡΣΕΛΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17114240 ΣΑΛΛΑ ΜΑΡΙΟ ΑΡΤΟΥΡ ΜΙΜΟΖΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17114250 ΣΙΑΜΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17114275 ΣΟΝΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
16112676 ΣΟΥΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΟΙΒΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17114298 ΣΥΓΚΟΥΝΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΕΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17114310 ΤΖΗΚΑΣ ΒΑΪΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17114326 ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΣΟΦΙΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17114269 ΤΟΥΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΛΓΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
16112654 ΦΑΣΟΥΛΑ ΑΘΗΝΑ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17114276 ΦΑΣΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17114311 ΦΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΡΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17114277 ΦΙΡΑΝI ΕΛΣΑ ΕΝΤΙΣΟΝ ΚΛΟΝΤΙΑΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ)  ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
17114300 ΧΑΡΙΣΙΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17114290 ΨΕΥΤΟΓΚΑ ΟΥΡΑΝΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΙΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
16112655 ΨΕΥΤΟΓΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
             
             
             
Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
16122092 ΒΑΖΟΥΡΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΜΥΡΟΦΟΡΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
15122979 ΒΑΖΟΥΡΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
16112658 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΜΗΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
16112651 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
16112617 ΛΙΑΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
16112642 ΡΟΒΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΖΗΣΗΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
             
             
Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
7011587 ΚΑΡΑΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
17051627 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
16051573 ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17051631 ΧΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ ΒΑΪΟΣ ΑΡΕΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
             
             
             
Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
17051683 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΜΙΧΑΗΛΑ ΦΩΤΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17051654 ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17051655 ΑΠΑΤΖΙΑΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΛΕΞΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
17051684 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΦΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΣΟΦΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17051685 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17051656 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17051657 ΓΑΒΡΙΔΟΥ ΣΟΝΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
17051658 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΗΜΟΥΛΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17051660 ΔΟΓΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΩΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
17051686 ΔΟΛΓΗΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΩΣΗΦ ΒΑΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
17051687 ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17051688 ΖΗΜΠΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)  ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
17051689 ΖΥΓΟΛΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17051662 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
17051663 ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
17051664 ΚΑΚΑΦΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΘΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΑΠΘ
17051690 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
17051635 ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17051666 ΚΑΤΣΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17051667 ΚΑΤΣΙΑΝΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17051691 ΚΛΩΝΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
16051610 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΜΑΡΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
17051668 ΚΩΤΤΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
16051613 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17051639 ΜΗΤΣΑΛΟΥ ΑΘΗΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΥΡΑΝΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17051693 ΜΗΤΣΑΛΟΥ ΟΛΓΑ ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
17051640 ΜΠΟΖΟΒΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
16051586 ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΜΥΡΤΩ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΟΞΑΝΙΑ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17051642 ΝΤΙΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17051644 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΙΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
17051670 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
16051633 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
17051645 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΣΠΥΡΟΣ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
17051671 ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΝΗ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17051672 ΠΑΠΑΤΣΑΝΗΣ ΚΡΕΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ (Σ.Μ.Υ.Ν.) ΣΜΥΝ
17051673 ΠΕΤΡΟΛΛΑΡΙ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΦΡΕΝΤΙ ΦΙΛΛΟΡΕΤΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17051695 ΠΛΗΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17051674 ΣΑΜΙΩΤΑΚΗ ΑΘΗΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17051696 ΣΑΜΙΩΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17051649 ΣΙΕΜΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ) ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ
17051650 ΣΙΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17051675 ΣΚΛΗΦΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΙΡΗΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΛΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) - ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17051676 ΣΛΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
17051678 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
17051679 ΤΖΑΤΖΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΩΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17051680 ΤΖΗΚΑ ΑΛΕΞΙΑ ΒΑΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΟΖΑΝΗ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17051681 ΤΣΑΚΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
17051682 ΤΣΙΑΡΣΙΩΤΗ ΛΟΥΪΖΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
17051651 ΦΩΤΙΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17051652 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
16051628 ΨΑΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
17051653 ΨΕΥΤΟΓΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
             
             
Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
15053491 ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΘΩΜΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΘΩΜΑΪΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
15053540 ΜΠΑΣΔΑΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
14053003 ΣΤΕΦΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
             
             
Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
17051722 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΛΑΜΑΤΗ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17051723 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) - ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17051749 ΒΛΕΤΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
17051750 ΓΑΛΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17051699 ΓΙΑΝΝΟΥΣΗ ΑΣΗΜΩ ΜΙΧΑΗΛ ΕΛΕΝΗ ΣΧΟΛΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ) ΠΥΡΟΣΒ ΑΚΑΔ
17051724 ΓΙΩΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΖΩΙΤΣΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
17051725 ΓΙΩΤΣΑ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
16051681 ΓΚΟΥΖΙΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
17051726 ΓΚΟΥΝΤΡΟΜΙΧΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΑΠΘ
17051751 ΓΟΥΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17051752 ΓΡΑΒΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
15053562 ΓΡΙΒΟΚΩΣΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΑΛΤΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΑΕΑ ΚΡΗΤΗΣ
16051682 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17051729 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΛΕΧΤΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17051700 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΘΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17051730 ΖΥΓΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΩΜΑΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
17051701 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΑΒΡΑΑΜ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
16051642 ΚΑΛΛΙΑΡΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΥΡΑΝΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17051753 ΚΑΛΛΙΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17051702 ΚΑΝΙΣΤΡΑ ΕΙΡΗΝΗ-ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
14053040 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17051731 ΚΑΡΑΪΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΑΛΑΤΕΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΤΡΙΚΑΛΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17051732 ΚΑΤΣΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΟΦΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
16051687 ΚΕΧΑΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ  ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17051733 ΚΙΒΡΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΣΠΑΣΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
17051754 ΚΟΚΚΑΛΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
17051734 ΚΟΥΤΟΥΛΑ ΑΡΕΤΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΜΥΑ) - ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΣΜΥΑ
16051691 ΚΥΡΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.
17051735 ΛΑΖΙΔΟΥ ΙΟΚΑΣΤΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΔΟΚΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17051736 ΛΟΥΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΑΠΘ
17051737 ΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΟΥΙΖΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17051703 ΜΗΤΣΙΑΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΛΕΑΝΘΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17051704 ΜΗΤΣΙΑΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΑΡΕΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17051738 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17051739 ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΜΥΑ) - ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΣΜΥΑ
16051693 ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17051705 ΜΠΕΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΗ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17051741 ΜΠΛΑΖΟΜΥΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΚΛΕΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17051742 ΝΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17051755 ΝΟΥΤΣΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17051743 ΝΤΟΝΤΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΥΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
17051708 ΠΑΛΑΣΚΑ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΕΛΕΝΗ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17051709 ΠΑΛΑΣΚΑ ΡΗΓΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
7046227 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΣΧΟΛΗ ΑΝΘΥΠΟΠΥΡΑΓΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ) ΠΥΡΟΣΒ ΑΚΑΔ
17051711 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΝΘΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17051712 ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17051744 ΠΑΠΠΑ ΑΓΛΑΪΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
16051673 ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΖΩΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
17051713 ΠΑΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17051745 ΠΕΝΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
16051699 ΠΙΠΕΡΓΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΕΡΡΕΣ) ΑΠΘ
17051746 ΡΟΜΠΟΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΔΟΚΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17051715 ΣΙΟΛΑ ΗΛΙΑΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17051747 ΣΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
17051756 ΣΤΑΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΝΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
16051703 ΣΤΕΦΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
17051716 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ - ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
16051675 ΤΑΤΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17051757 ΤΕΝΤΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17051717 ΤΕΝΤΟΓΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17051748 ΤΖΑΤΖΑΝΗ ΣΤΕΛΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
16051678 ΤΣΙΑΡΣΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17051719 ΤΣΙΑΤΣΙΟΥ ΖΗΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17051720 ΤΣΙΓΓΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΘΕΑΝΩ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
16051707 ΧΑΜΟΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17051721 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΛΕΞΙΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
             
             
Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
17051783 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΜΥΑ) - ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΣΜΥΑ
17051777 ΚΟΝΤΟΥΛΑ ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17051788 ΚΟΥΝΤΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)  ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
17051789 ΛΑΛΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17051779 ΜΥΡΤΣΙΩΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17051790 ΝΤΑΡΝΤΟΥΜΠΑ ΣΟΦΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17051785 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
17051791 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
             
Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
16051715 ΜΙΧΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
             
             
             
Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
15053653 ΚΑΤΣΙΑΦΛΑΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
             
             
Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
17051765 ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) - ΣΩΜΑΤΑ ΣΜΥ
17051766 ΓΚΑΡΑΒΕΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
17051767 ΓΚΟΥΜΟΤΣΙΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΗ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) - ΟΠΛΑ ΣΜΥ
16051723 ΔΡΟΜΠΟΥΡΑ ΚΑΛΥΨΩ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
17051768 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΚΟΡΝΗΛΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.
17051758 ΘΕΟΧΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17051769 ΚΑΛΥΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΗΡΑΚΛΗΣ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17051770 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
16051713 ΛΑΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε.  (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)  ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
17051775 ΛΑΜΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17051759 ΝΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17051771 ΞΥΓΙΝΤΖΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17051760 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ  

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου